Kuruluşumuz /

Kuruluşumuz

KURULUŞUMUZ:
 
Firmamızın kurucu ortakları çelik kapı imalâtı konusunda ülkemizin önde gelen kurumlarında (Kale Çelik Kapı, Yale Çelik Kapı) imalât müdürlüğü yaparak uzun yıllar deneyim sahibi olduktan sonra bu sektörde güvenlik düzeyi yüksek gerçek çelik kapı imalâtı konusunda büyük eksiklik olduğunu görerek 2004 yılı başında İÇK İSTANBUL ÇELİK KAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ'ni kurdular. Kurumumuz imalat ve montaj kalitesinin yüksekliği, güvenliği ve estetiğe verilen önem zengin model yelpazesi zamanında yaptığı teslimatlar ile kısa zamanda sektörün en önde gelen birkaç firmasından biri olmuştur.
 
Ülkemizin seçkin inşaat firmalarının önemli toplu konut ve villa projelerinde çelik kapılarımız tercih edilmektedir ve konusunda örnek gösterilmektedir.
 
Türkiye'de ilk özel tasarımlı çelik kapı modellerine endüstriyel tasarım tescil patenti alan firmamız ve bu modelleri ile çelik kapı piyasasına yön vermekteyiz.
 
Çelik kapıda güvenlik ve estetiği bir araya getirerek SEFAKÖY/ K.ÇEKMECE'de 2.000 m2 kapalı alanda aylık 400 adet kapasiteli Projeye ve ölçüye göre özel imalat çelik kapı üretimi yapmaktayız. Gelişen teknolojiye adapte olmuş bu doğrultuda ekip ve ekipmanlarını modernize etmiş bulunmakta olan firmamız, elde ettiği ciddi referanslarının katmış olduğu enerji ile ilk günkü heyecanını sürdürmektedir.
 
ANA AMACIMIZ:
 
Kullanıcılarımızın mutlu ve güvenli bir hayat sürmeye devam edebilmeleri için sahip oldukları temel değerlerini (aile,ev,işyeri) daima koruyacak sağlam güvenli ve uzun ömürlü çelik kapı lar imal etmek.
 
İLKELERİMİZ:
 
  • Güvenlik ve kalite
  • Müşteri odaklılık
  • Güvenilirlik
  • Yenilikçilik
 
VİZYONUMUZ:
 
Kullanıcılarımızın memnuniyetlerini ön planda düşünerek güvenli yüksek kaliteli ve çözüm odaklı üretimi en uygun şartlar ile ülkemiz insanının hizmetine sunmak.
 
MİSYONUMUZ:
 
  • Ülkemiz insanının ihtiyaçlarını sürekli takip etmek ve ilerleyen teknolojiden faydalanmak
  • Güvenli,kaliteli ve yeni modeller sunabilmek
  • Satış sonrası hizmeti etkili kullanabilmek
  • Sektöründe değişen ihtiyaçlara göre hızlı çözümler sunabilmek